Tipovačka
2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
1.HC Hanspaulka 61
2.Rafani Praha B 54
3.SPC 48
4.Bohemia Ďáblice 44
5.Defekt Třebíz 44
6.Tygři MB B 41
7.Avir Praha 38
8.Goblins Praha 38
9.HBC Hostivař 37
10.Horní Počaply 29
11.Ďáblové Praha B 29
12.KOVO Praha B 29
13.Avir Praha B 29
14.Kert Park Praha B 28
15.Rafani Praha 26
16.Players of Uftaland 24
17.Mighty Bucks Praha 20
18.Red Wings MB 19
19.Ďáblové Praha 15
20.SHM Hbc Fénix Praha 14
21.SHM HBC Medvědi 13
22.THC Praha 4
23.HBC Hostivař B 0

...detailní tabulka

PLAY-OFF2018
SKUPINA A
Finále
31000011:33100045
VÝSLEDKY: 3:2p • 1:22:40:3
KONEC SÉRIE
Semifinále
32030342:33100001
VÝSLEDKY: 2:42:3ss • 12:48:11:2k
KONEC SÉRIE
31000442:33100045
VÝSLEDKY: 3:21:47:13:4p • 3:4
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
31000012:03100035
VÝSLEDKY: 5:36:1
KONEC SÉRIE
31000030:23100045
VÝSLEDKY: 4:53:4
KONEC SÉRIE
SKUPINA B
Finále
31060622:33100021
VÝSLEDKY: 4:14:53:22:32:8
KONEC SÉRIE
Semifinále
31060623:03206003
VÝSLEDKY: 3:18:44:1
KONEC SÉRIE
31000213:13207038
VÝSLEDKY: 2:1p • 7:33:44:2
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
32070382:03100054
VÝSLEDKY: 4:26:3
KONEC SÉRIE
31060210:23206003
VÝSLEDKY: 1:44:5p
KONEC SÉRIE
SKUPINA C
Finále
31060473:13106021
VÝSLEDKY: 4:24:33:45:0k
KONEC SÉRIE
Semifinále
31060473:03106049
VÝSLEDKY: 11:14:3p • 5:0
KONEC SÉRIE
31000450:33106021
VÝSLEDKY: 1:53:4p • 2:5
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
31060661:23106021
VÝSLEDKY: 4:12:31:2
KONEC SÉRIE
31000351:23106049
VÝSLEDKY: 2:44:24:6
KONEC SÉRIE

DETAIL UTKÁNÍ SOUTĚŽE » 2.NHbL - STŘED

Bohemia Benders Ďáblice v. SK Ďáblové Praha B
3:2 ss   (1:0,1:0,0:2 - 1:0)

Č.utkání: 21098 Soutež: 2.Liga - ČECHY STŘED 2017-2018 - Základní část
Datum: 12.11.2017 - 17:30 Hřiště: Palmovka - Asfalt 


Základní údaje:

Střely: 36:18 Vyloučení: 3:2 Přesilovky: 1:2 Využití: 0:1 Oslabení: 0:0 Diváků: Rozhodčí: Vaňourek Milan, Zbořil Tomáš 

Sestavy týmů

Poř.č. Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 33 Dudák Jakub  
2. O 66 Dušek Zdeněk  
3. O 5 Kukla Jiří  
4. O 11 Netymach David  
5. O 21 Vávra Petr  
6. O 24 Vorobjev Alexandr  
7. U 89 Bureš Michal  
8. U 15 Gotfríd Jan  
9. U 18 Růžička Jaroslav  
10. U 95 Strouhal Miloslav  
11. U 88 Ševčík Robert  
12. U 98 Teč Miloš  
13. U 17 Tymeš Marek  
14. U 8 Zápotocký Marek SS 
Poř.č. Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Křivánek Lukáš
2. O 16 Dundr Ondřej (C)  
3. O 13 Fazekaš Marián
4. O 23 Roubík Ondřej
5. O 12 Vítek Petr  
6. U 71 Barták Daniel
7. U 7 Hodonský Stanislav  
8. U 32 Janda David  
9. U 19 Petr Ondřej  
10. U 21 Prchal Matěj  
11. U 15 Školud Vojtěch
12. U 11 Vítek Vladimír  
13. U 8 Vosmik Michal
14. U 10 Vybíral Jonáš  

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
14:39  Tymeš Marek (Gotfríd Jan) EQ
27:28  Dušek Zdeněk (Bureš Michal) EQ
45:00  Vorobjev Alexandr  SS
Čas Branka (A1,A2) Typ
34:55  Vosmik Michal (Hodonský Stanislav) EQ
38:01  Fazekaš Marián (Petr Ondřej) PP

Evidence trestů

Čas Hráč Trest
24:36 Vorobjev Alexandr 2
36:10 Gotfríd Jan 2
40:59 Teč Miloš 2
Čas Hráč Trest
31:15 Vybíral Jonáš 2
40:59 Prchal Matěj 2

Statistiky brankářů

Poř. Brankář Gólů Minut Střel
1. Dudák Jakub 2 45:00 18
Poř. Brankář Gólů Minut Střel
1. Křivánek Lukáš 3 45:00 36



Upozornění: Zápas dosud není statisticky zpracován a NENÍ zahrnut v celkových statistikách soutěže!

» nahoru