Tipovačka
2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
1.HC Hanspaulka 51
2.SPC 42
3.Rafani Praha B 39
4.Bohemia Ďáblice 38
5.Defekt Třebíz 38
6.Avir Praha 34
7.HBC Hostivař 32
8.Tygři MB B 31
9.Goblins Praha 30
10.Horní Počaply 26
11.Ďáblové Praha B 26
12.Rafani Praha 26
13.Avir Praha B 26
14.Players of Uftaland 24
15.Kert Park Praha B 23
16.KOVO Praha B 23
17.Red Wings MB 19
18.Mighty Bucks Praha 17
19.SHM HBC Medvědi 13
20.Ďáblové Praha 11
21.SHM Hbc Fénix Praha 9
22.THC Praha 1
23.HBC Hostivař B 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
SPCTHC15:2
3:0,6:1,6:1
ĎABTHC15:3
3:1,4:1,8:1
MLBMED10:3 k
kontumačně
POČHAN2:3
1:2,0:0,1:1
RWIAVI3:10
1:2,0:5,2:3
RABUFT4:3
1:1,2:1,1:1
DABKER22/04 - 14:00
Palmovka - Loba
HOSRAF5:6
2:3,2:1,1:2
FENĎAB3:2 ss
0:2,2:0,0:0-1:0
MBPRWI3:4 ss
1:1,0:1,2:1-0:1
BOHAVB4:3 ss
1:2,2:1,0:0-1:0
RABGOB2:5
1:3,0:1,1:1
AVBHAN1:4
0:0,0:2,1:2
ĎABMED25/04 - 19:00
Palmovka - Loba
AVIFEN26/04 - 19:45
Palmovka - Loba
KERSPC26/04 - 19:30
Lužiny

DETAIL UTKÁNÍ SOUTĚŽE » 2.NHbL - STŘED

Rafani Praha v. TJ KOVO Praha B
8:1   (2:0,4:0,2:1)

Č.utkání: 21141 Soutež: 2.Liga - ČECHY STŘED 2017-2018 - Základní část
Datum: 11.04.2018 - 19:30 Hřiště: Čimice 


Základní údaje:

Střely: 23:15 Vyloučení: 3:4 Přesilovky: 4:3 Využití: 2:0 Oslabení: 0:0 Diváků: Rozhodčí: Pleško Matej, Zaťko Dušan 

Sestavy týmů

Poř.č. Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 30 Opalecký Martin  
2. O 44 Bémer Marek  
3. O 97 Petrášek Michael MS 
4. O 16 Tichý Ondřej MS 
5. O 11 Veselý Štěpán MS 
6. O 34 Voráček Jan SS 
7. U 66 Bartolen Tomáš SS 
8. U 29 Bémer Jiří  
9. U 15 Beneš Ondřej  
10. U 20 Hausl Ondřej  
11. U 79 Klofáč Jiří  
12. U 12 Kříž Jakub SS 
13. U 51 Novák Roman SS 
14. U 27 Pařízek Lukáš SS 
15. U 9 Uher Pavel  
16. U 8 Vosmik Michal MS 
Poř.č. Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Pernis Martin  
2. O 62 Pátek Jaroslav MS 
3. O 19 Plecitý Jakub MS 
4. O 21 Votýpka Matěj  
5. O 15 Zeman Martin  
6. U 16 Gnusin Egor MS 
7. U 91 Hájek Pavel  
8. U 88 Kolín Jan SS 
9. U 14 Miksa Jiří  
10. U 9 Rabušic Martin  
11. U 23 Svoboda Petr MS 
12. U 79 Šimon Pavel MS 
13. U 87 Wurdák Jakub MS 

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
12:39  Vosmik Michal (Pařízek Lukáš) EQ
14:10  Bartolen Tomáš (Pařízek Lukáš) EQ
15:16  Vosmik Michal (Uher Pavel,  Beneš Ondřej) EQ
18:56  Beneš Ondřej  EQ
20:27  Pařízek Lukáš (Tichý Ondřej) EQ
22:50  Bémer Marek (Uher Pavel,  Tichý Ondřej) PP
37:38  Pařízek Lukáš (Hausl Ondřej,  Vosmik Michal) EQ
44:53  Pařízek Lukáš (Vosmik Michal) PP
Čas Branka (A1,A2) Typ
39:24  Gnusin Egor (Šimon Pavel) EQ

Evidence trestů

Čas Hráč Trest
02:13 Tichý Ondřej 2
06:07 Bartolen Tomáš 2
35:27 Voráček Jan 2
Čas Hráč Trest
01:18 Gnusin Egor 2
08:16 Votýpka Matěj 2
21:45 Plecitý Jakub 2
43:52 Pátek Jaroslav 2

Statistiky brankářů

Poř. Brankář Gólů Minut Střel
1. Opalecký Martin 1 45:00 15
Poř. Brankář Gólů Minut Střel
1. Pernis Martin 8 45:00 23



Upozornění: Zápas dosud není statisticky zpracován a NENÍ zahrnut v celkových statistikách soutěže!

» nahoru