Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
POČHOS2:3
0:0,0:1,2:2
DABTŘE1:2 ss
1:0,0:0,0:1-0:1
KOVKER1:6
1:2,0:2,0:2
FENMBP5:6 ss
1:1,4:1,0:3-0:1
ĎABHAN2:3
1:2,0:0,1:1
UFTGOB4:7
1:3,1:2,2:2
RWIAVB5:2
1:0,1:2,3:0
SPCAVI4:2
1:1,2:1,1:0
THCMED1:2 ss
1:0,0:1,0:0-0:1

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
RAKHÝS15:1
7:0,5:0,3:1
KELUNL4:2
1:1,1:1,2:0
KELRAK3:7
1:1,2:2,0:4
NOSKLA4:3
1:2,1:0,2:1

Přebor MŽ STŘED2017-2018
UNLKEL6:1
1:0,0:0,5:1
MOSKLA4:3 ss
1:1,2:2,0:0-1:0
KELKOV19:0
7:0,4:0,8:0
REBKER2:5
0:2,0:2,2:1
HOSNOS3:2
0:0,1:1,2:1

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY » dle období

Aktuální výsledky evidovaných soutěží RSHb - STŘED

14.09.2017 - 21.09.2017

16.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21011 Horní Počaply - HBC Hostivař2:3  (0:0,0:1,2:2)

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26001 Rakovník - Coyotes Hýskov15:1  (7:0,5:0,3:1)
26003 Kelti 2008 - Elba DDM ÚNL4:2  (1:1,1:1,2:0)

Oblastní liga 2017-2018 - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

232001 ALPIQ Kladno B - Rakovník19:6  (4:2,8:2,7:2)
232002 Beer St. Hnidousy - Notor Kladno11:5  (3:2,2:2,6:1)
232003 Falcon Kročehlavy - Žehrovice2:5  (1:0,0:1,1:4)
232004 Černá Hvězda - Kelti 2008-:- odloženo

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233001 Jungle Fever B - Narko Kročehlavy8:2  (4:0,3:0,1:2)

17.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21001 Ďáblové Praha - Defekt Třebíz1:2 ss(1:0,0:0,0:1)
21002 KOVO Praha B - Kert Park Praha B1:6  (1:2,0:2,0:2)
21005 SHM Hbc Fénix Praha - Mighty Bucks Praha5:6 ss(1:1,4:1,0:3)
21007 Ďáblové Praha B - HC Hanspaulka2:3  (1:2,0:0,1:1)
21009 Players of Uftaland - Goblins Praha4:7  (1:3,1:2,2:2)
21010 Red Wings MB - Avir Praha B5:2  (1:0,1:2,3:0)

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26008 Kelti 2008 - Rakovník3:7  (1:1,2:2,0:4)

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

27001 Elba DDM ÚNL - Kelti 2008 - 056:1  (1:0,0:0,5:1)
27002 Rondo Most - ALPIQ Kladno4:3 ss(1:1,2:2,0:0)
27003 Kelti 2008 - 06 - KOVO Praha19:0  (7:0,4:0,8:0)
27004 Rebel Praha - Kert Park Praha2:5  (0:2,0:2,2:1)
27005 HBC Hostivař - Nové Strašecí3:2  (0:0,1:1,2:1)

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233002 Sun Devils - NFC Sparta Kladno3:4 ss(1:1,1:1,1:1)
233003 P.P.T. Delta - Psi Kladno4:1  (1:0,1:0,2:1)
233005 Extrém Kladno - Nové Strašecí B2:7  (0:2,0:2,2:3)

18.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21006 SPC - Avir Praha4:2  (1:1,2:1,1:0)
21008 THC Praha - SHM HBC Medvědi1:2 ss(1:0,0:1,0:0)

19.09.2017

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26002 Nové Strašecí - ALPIQ Kladno4:3  (1:2,1:0,2:1)
» nahoru