Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
KERTŘE3:5
1:1,2:1,0:3
AVBGOB4:3
1:0,0:2,3:1
HOSKOV2:3 ss
2:0,0:1,0:1-0:1
UFTPOČ0:14
0:5,0:6,0:3
RWIFEN4:2
2:2,0:0,2:0
MEDMBP2:6
0:0,1:3,1:3
HANBOH6:2
0:2,4:0,2:0
ĎABRAB3:7
2:5,1:1,0:1
KERHOS22/10 - 14:00
Lužiny
TŘERAF22/10 - 14:00
Kladno - ZS
RABPOČ22/10 - 16:00
Palmovka - Loba
FENMLB22/10 - 17:00
Čimice
SPCBOH22/10 - 18:00
Palmovka - Loba
UFTHAN22/10 - 17:00
Palmovka - Asfalt
RWITHC22/10 - 14:00
Hrdlořezy
AVBĎAB22/10 - 19:00
Palmovka - Asfalt
GOBMED22/10 - 15:00
Palmovka - Asfalt
THCMLB23/10 - 19:00
Palmovka - Loba
RAFKER25/10 - 19:30
Čimice

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
KLANOS4:5 ss
2:0,2:2,0:2-0:1
HÝSRAK1:7
1:2,0:3,0:2
UNLHÝS22/10 - 13:00
Ústí nad Labem
NOSRAK22/10 - 11:00
Nové Strašecí

Přebor MŽ STŘED2017-2018
KELNOS1:4
1:2,0:2,0:0
MOSHOS6:3
1:0,2:0,3:3
REBKEL5:1
2:1,0:0,3:0
UNLREB0:7
0:1,0:2,0:4
KELHOS22/10 - 12:00
Beroun
KERKEL11:2
2:0,4:2,5:0
KOVKLA22/10 - 11:00
Palmovka - Asfalt

Přebor přípravek: Přípravky letos nezahálí, sezonu rozehrály v Praze

Marek Skramužský, 2017-09-29 08:39:13 » 304x
SK Rebel Praha - HBC Hostivař (foto: )

V sobotu 16. září se odehrála za účasti dvanácti celků úvodní dvojice turnajů letošní sezony Přeboru přípravek a to na hřištích v Čimicích a na Lužinách. V Čimicích měli dvojnásobné zastoupení domácí Rebelové a Hostivař, které doplnili Tygři z Mladé Boleslavi a pražské KOVO. Na Lužinách si to pak spolu rozdali domácí KERT Park, kladenský ALPIQ, novostrašečtí Bubáci, Raci z Rakovníka a dva týmy Keltů.

Na obou hřištích byly k vidění líté boje, v nichž mladí nadějní hráči ukazovali svá hokejbalová umění, která nepoznamenala ani prázdninová přestávka. Už nyní se těšíme na 7. října, kdy bude seriál turnajů pokračovat druhým dějstvím. Letošní sezonu čeká přípravkáře celkem 11 hracích dní, přičemž 3 turnaje proběhnou ve formátu 5+1 na velké hřiště.

Přebor přípravek - 1. turnaj Čimice 16.9.2017

SK Rebel Praha bílý tým - TJ KOVO Praha 17:0
SK Rebel Praha modrý tým - HBC Hostivař černý tým 2:4
SK Rebel Praha bílý tým - HBC Hostivař bílý tým 1:2
SK Rebel Praha modrý tým - TJ KOVO Praha 5:0
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hostivař bílý tým 2:10
HBC Hostivař černý tým - TJ KOVO Praha 6:5
SK Rebel Praha bílý tým - HBC Tygři Mladá Boleslav 10:0
SK Rebel Praha modrý tým - HBC Hostivař bílý tým 3:0
SK Rebel Praha bílý tým - HBC Hostivař černý tým 9:0
SK Rebel Praha modrý tým - HBC Tygři Mladá Boleslav 2:4
TJ KOVO Praha - HBC Hostivař bílý tým 0:10
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hostivař černý tým 3:5

Přebor přípravek - 1. turnaj Lužiny 16.9.2017

SK Kelti 2008 modrý tým - HBC Rakovník 1:3
SK Kelti 2008 bílý tým - HC KERT Park Praha 3:7
SK Kelti 2008 modrý tým - HBC ALPIQ Kladno 0:2
SK Kelti 2008 bílý tým - HBC Rakovník 3:1
HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno 4:1
HC KERT Park Praha - HBC Rakovník 1:1
SK Kelti 2008 modrý tým - HBC Nové Strašecí 3:8
SK Kelti 2008 bílý tým - HBC ALPIQ Kladno 4:3
SK Kelti 2008 modrý tým - HC KERT Park Praha 2:6
SK Kelti 2008 bílý tým - HBC Nové Strašecí 2:2
HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 1:1
HBC Nové Strašecí - HC KERT Park Praha 1:8

 
» nahoru