Tipovačka
Přebor MŽ střed2017-2018
1.Kelti 2008 - 06 3
2.Elba DDM ÚNL 3
3.Kert Park Praha 3
4.HBC Hostivař 3
5.Rondo Most 2
6.ALPIQ Kladno 1
7.Nové Strašecí 0
8.Rebel Praha 0
9.Kelti 2008 - 05 0
10.KOVO Praha 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
UNLKEL6:1
1:0,0:0,5:1
MOSKLA4:3 ss
1:1,2:2,0:0-1:0
KELKOV19:0
7:0,4:0,8:0
REBKER2:5
0:2,0:2,2:1
HOSNOS3:2
0:0,1:1,2:1

TABULKA SOUTĚŽE » Mladší žáci

 

TABULKA SOUTĚŽE - Skupina ČECHY STŘED

Poř. Název týmu Z V VP R P Skóre B
1.SK Kelti 2008 - 06 1 1 0 0 0 19:0 3
2.Elba DDM Ústí nad Labem 1 1 0 0 0 6:1 3
3.HC Kert Park Praha 1 1 0 0 0 5:2 3
4.HBC Hostivař 1 1 0 0 0 3:2 3
5.HBC Rondo Most 1 0 1 0 0 4:3 2
6.HBC ALPIQ Kladno 1 0 0 1 0 3:4 1
7.HBC Nové Strašecí 1 0 0 0 1 2:3 0
8.SK Rebel Praha 1 0 0 0 1 2:5 0
9.SK Kelti 2008 - 05 1 0 0 0 1 1:6 0
10.TJ KOVO Praha 1 0 0 0 1 0:19 0

Pozn.: Pro seřazení podle určitých sloupců klikněte na jejich označení (např. podle výher klikněte na V)
           Kliknutím na vybraný tým zobrazíte detailní statistiku daného týmu

Poslední utkání

Neděle 17.09.2017

27001Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 - 056:1   (1:0,0:0,5:1)
 Střely: 24:13, vyloučení: 2:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0
27002HBC Rondo Most - HBC ALPIQ Kladno4:3 ss (1:1,2:2,0:0)
 Střely: 20:14, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 1:0
27003SK Kelti 2008 - 06 - TJ KOVO Praha19:0   (7:0,4:0,8:0)
 Střely: 57:4, vyloučení: 0:2, využití přesilovek: 2:0, oslabení: 0:0
27004SK Rebel Praha - HC Kert Park Praha2:5   (0:2,0:2,2:1)
 Střely: 22:21, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0
27005HBC Hostivař - HBC Nové Strašecí3:2   (0:0,1:1,2:1)
 Střely: 13:15, vyloučení: 3:3, využití přesilovek: 2:0, oslabení: 0:0

Nejbližší utkání

Sobota 23.09.2017

27006HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 16:30 » Nové Strašecí
27007HC Kert Park Praha - HBC Hostivař 11:00 » Lužiny
27008TJ KOVO Praha - SK Rebel Praha 13:00 » Palmovka - Asfalt
27010SK Kelti 2008 - 05 - HBC Rondo Most 10:00 » Beroun

Neděle 24.09.2017

27011Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rondo Most 10:00 » Ústí nad Labem
27012SK Kelti 2008 - 06 - SK Kelti 2008 - 05 14:00 » Beroun
27013SK Rebel Praha - HBC ALPIQ Kladno 16:00 » Čimice
27014HBC Hostivař - TJ KOVO Praha 15:00 » Horní Měcholupy
27015HBC Nové Strašecí - HC Kert Park Praha 14:00 » Nové Strašecí
» nahoru