Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Nové Strašecí 24
2.Rakovník 22
3.Elba DDM ÚNL 15
4.ALPIQ Kladno 10
5.Kelti 2008 10
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
UNLKEL3:2 ss
1:1,0:1,1:0-1:0
NOSUNL4:2
1:0,1:1,2:1

ROZPIS SOUTĚŽE » Starší žáci

 

ROZPIS SOUTĚŽE - Skupina STŘED

 aktuální rozpis nejbližších utkání celkový rozpis soutěžeFILTR pro tým: 

Sobota 25.11.2017

26030HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník

Sobota 03.03.2018

26020SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Sobota 10.03.2018

26032HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Nové Strašecí
26033SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 11.03.2018

26011HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 12:30 » Rakovník
26031HBC Rakovník - HBC Coyotes Hýskov 10:30 » Rakovník

Sobota 17.03.2018

26034HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Beroun
26035SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
26036HBC Rakovník - HBC Nové Strašecí 08:30 » Rakovník

Sobota 24.03.2018

26037HBC Nové Strašecí - HBC Coyotes Hýskov 11:00 » Nové Strašecí
26038SK Kelti 2008 - HBC Rakovník 10:00 » Beroun
26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 07.04.2018

26040HBC Coyotes Hýskov - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
26041HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 13:30 » Rakovník
26042HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 14.04.2018

26043SK Kelti 2008 - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Beroun
26044Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem
26045HBC ALPIQ Kladno - HBC Rakovník 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 21.04.2018

26046HBC Coyotes Hýskov - HBC Rakovník 10:00 » Beroun
26047HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 10:00 » Kladno - ZS
26048Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 28.04.2018

26049Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Ústí nad Labem
26050HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 10:00 » Kladno - ZS
26051HBC Nové Strašecí - HBC Rakovník 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 05.05.2018

26052HBC Coyotes Hýskov - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
26053HBC Rakovník - SK Kelti 2008 11:00 » Rakovník
26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 12.05.2018

26055HBC ALPIQ Kladno - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Kladno - ZS
26056Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 10:00 » Ústí nad Labem
26057SK Kelti 2008 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun

Sobota 19.05.2018

26058HBC Coyotes Hýskov - SK Kelti 2008 10:00 » Beroun
26059HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí
26060HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník
» nahoru