Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Nové Strašecí 24
2.Rakovník 22
3.Elba DDM ÚNL 15
4.ALPIQ Kladno 10
5.Kelti 2008 10
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
UNLKEL3:2 ss
1:1,0:1,1:0-1:0
NOSUNL4:2
1:0,1:1,2:1

STATISTIKA TÝMU » Starší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Zeman Vojtěch 38587 UNL 11 3 8 6 0 0 10 5 0 0 0 0 1.83 1.67
2. Lukáš Jakub 42529 UNL 9 7 2 6 1 0 0 0 0 0 0 0 1.50 0.00
3. Myškovský Jakub 44222 UNL 9 6 3 6 0 0 2 1 0 0 0 0 1.50 0.33
4. Tůma Štěpán 38586 UNL 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1.50 0.00
5. Kapusta Tomáš 36138 UNL 7 3 4 6 0 0 6 3 0 0 0 0 1.17 1.00
6. Kuchař Radek 42988 UNL 2 1 1 5 0 0 18 4 0 1 0 0 0.40 3.60
7. Bauer Adam 42641 UNL 2 1 1 5 0 0 2 1 0 0 0 0 0.40 0.40
8. Jičínský Vít 36142 UNL 2 1 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.33 0.00
9. Maule Petr 44799 UNL 2 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0.40 0.00
10. Kincl Matyáš 40289 UNL 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
11. Hrdlička Jáchym 40095 UNL 1 0 1 3 0 0 4 2 0 0 0 0 0.33 1.33
12. Tůma Kryštof 38760 UNL 1 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.17 0.00
13. Procházka Filip 38406 UNL 1 0 1 6 0 0 2 1 0 0 0 0 0.17 0.33
14. Matoušek Filip 42782 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
15. Tomšík Pavel 43291 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
16. Buneš David 43444 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
17. Kocourek Matěj 41062 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
18. Vaněk Tomáš 44801 UNL 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
19. Klíma Jiří 41735 UNL 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
20. Vichra Daniel 39926 UNL 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Vaněk Tomáš 44801 UNL 0.00 1 30 0 0 3 100.00 11.11
2. Buneš David 43444 UNL 0.00 1 5 0 0 6 100.00 1.85
3. Tůma Kryštof 38760 UNL 2.29 6 236 12 1 122 90.16 87.41

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

Poř. Příjmení a jméno Registrace č.utk. TREST datum
1. Kuchař Radek 42988 26014 10 14.10.2017

UTKÁNÍ TÝMU

Sobota 16.09.2017

26003SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem4:2  (1:1,1:1,2:0)
 Střely: 33:36, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 23.09.2017

26004HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem0:7  (0:1,0:3,0:3)
 Střely: 14:44, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 24.09.2017

26009Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno6:2  (4:0,2:1,0:1)
 Střely: 27:24, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0

Sobota 14.10.2017

26014Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí0:4  (0:1,0:2,0:1)
 Střely: 19:29, vyloučení: 5:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 22.10.2017

26019Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov8:0  (2:0,2:0,4:0)
 Střely: 40:4, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 04.11.2017

26024HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem2:3  (0:3,0:0,2:0)
 Střely: 27:22, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 11.11.2017

26026Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník3:4 ss(1:1,1:1,1:1)
 Střely: 20:25, vyloučení: 4:5, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Pátek 17.11.2017

26018Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 20083:2 ss(1:1,0:1,1:0)
 Střely: 32:26, vyloučení: 3:1, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Neděle 19.11.2017

26029HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem4:2  (1:0,1:1,2:1)
 Střely: 36:21, vyloučení: 2:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 10.03.2018

26033SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 11.03.2018

26011HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 12:30 » Rakovník

Sobota 17.03.2018

26034HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Beroun

Sobota 24.03.2018

26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 07.04.2018

26041HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 13:30 » Rakovník

Sobota 14.04.2018

26044Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 21.04.2018

26048Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 28.04.2018

26049Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 05.05.2018

26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 12.05.2018

26056Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 19.05.2018

26059HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí
» nahoru